Samozrejme je to na nás ako sa k všetkému postavíme a začneme konať. Pretože pri tejto diagnóze je najhoršie nerobiť nič a čakať. ALS je PROGRESÍVNE neurodegeneratívne ochorenie – to znamená, že sa stav neustále zhoršuje. Aj keď vám lekári povedia inak a zoberú vám nádej, budúcnosť, zabijú vás vetou, že sa nedá nič robiť, je im to lúto a máme akože čakať na smrť – nesúhlasím.

Človek je tá najsilnejšia bytosť a vie konať. Tak to poďme urobiť. Hľadať sám, študovať štúdie, spojiť sa s ľudmi, ktorým niečo fungovalo. Čo mu pomáha, čo mu spomaluje progresiu, čo uvoľňuje svaly, cvičenie a udržanie svalov. Všetko toto. No v prvom rade veriť a myslieť pozitívne. To ako fakt. To by som dala príkazom. A týmto sa prihováram nielen všetkým chorým s ALS ale aj ich partnerom a rodine. Let’s fight, not wait.  

Prečo odstránienie AMALGÁMOVÝCH PLOMB?

Zubom som absolútne neprikladala žiadnu dôležitosť v spojení s ALS. Pár článkov na prečítanie:

https://alsnewstoday.com/2019/03/26/long-term-exposure-to-mercury-linked-to-als-in-older-patients-case-report-suggests/

Ale čím viac si človek študuje a vzdeláva sa tým viac informácii z celého sveta no hlavne od ľudí ktorí majú ALS získava. A práve títo ľudia hovoria o jednej spoločnej veci. Amalgámových plombách. Ktoré našli u väčšiny pacientov s ALS. Ktoré môžu uvoľňovať možné toxíny, ktoré vedia napádať motorické neuróny. Ja osobne žiadne nemám keď som sa však opýtala Honzu či nejaké má a otvoril ústa – pochopila som. Má.

Možné video pána, ktorý žije s ALS a dokonca si polepšil tu – čo robiť a nerobiť

  1. STEPHEN SHERRY – ALS Reversal – VIDEO

Nikto nemôže hovoriť, že si vyliečil ALS preto všetci používajú termín REVERSAL – čo znamená “zvrátil” process.

  1. Ďalšie skvelé video od Gantera Schopfera, ktorý žije dnes normálny život aj napriek tomu, že mu ALS bola diagnostikovaná v roku 2017 a bol na tom veľmi zle
    VIDEO

16.9.2019 som neváhala ani minútu a obvolala som niekoľko súkromných zubných ambulancií tu v Bratislave. Ideme na to. Treba si ale dávať pozor a zistiť či to robia potrebnou “save” technikou, a aby dbali na to, že sa ortuť môže uvoľňovať pri vyberaní amalgámu. Ďalším cieľom je detoxikovať telo od ortuti úplne a od ďalších možných ťažkých kovov.