Zuby a amalgámové plomby – možný problém preto ich ideme vybrať

Just the other day I happened to wake up early. That is unusual for an engineering student. After a long time I could witness the sunrise. I could feel the sun rays falling on my body. Usual morning is followed by hustle to make it to college on time. This morning was just another morning yet seemed different.

Naša zbierka na liečbu do Mexika

Hovorí sa, že sklamaná žena spraví všetko, no nahnevaná žena spraví aj nemožné. Bola som nahnevaná z celého Slovenského a Českého prístupu lekárov. ALS je pre nich neliečiteľná choroba a len vás pošlú umrieť domov. A čakať. Na postupné zhoršovanie choroby. Bola som zúfalá a hlavne bezmocná.

Mám ALS Príznaky / Čo robiť

Neurológia je neskutočná mágia a niečo v nej zistiť je tak náročné a vyžaduje také postupy, že sa nám ani nesnívalo. Dôležité je ale povedať hneď na začiatku -  Navštívte viac ako jedného neurológa. Vždy majte aspoň 2-3 rôzne názory. Lekári sa radia držia svojich predpísaných tabuliek a noriem a častokrát sa boja zobrať si “na triko” vašu snahu urobiť nebodaj niečo inak.

Čo vlastne ALS je a kde je problém – vedecké fakty

Na internete toho nájdete mnoho o ALS, v našom jazyku preložené veci na jedno kopyto. Faktom je, že ALS je neurodegeneratívne ochorenie mozgu, pri ktorom odumierajú neuróny. To znamená, že sa vám postupne oslabujú nervy a nervové spojenia so svalmi celého tela a prestávajú fungovať.