Milovať niekoho a prijať ho taký aký je, je tá najkrajšia vec na svete. Moja babička to verím s dedkom zažila naplno a ja to zažívam tiež. Sme dvaja mladí ľudia, ktorí sa milujú a chcú spolu stráviť život. Naša diagnóza je ALS. Ktorá nám tento plán chce pokaziť. Nevyliečiteľná a smrteľná neurodegeneratívna choroba. My sme sa však rozhodli bojovať.
———————-
Nie je tu teraz mojim cielom filozofovať nad životom. Ani nikdy nebolo 😊To robíme každý, no málokto si to reálne uvedomuje. Až kým sa ho to bytostne netýka. Každý máme svoje problémy a prekážky, ktoré si nesieme životom a tak to proste je a bude. Dôležité je ako na ne reagujeme. Ako povedala jedna skvelá žena, jedna z najdoležitejších meditácii je meditácia na smrť. A práve o tej smrti sa tak málo hovorí. Vytesnili sme ju z našich životov a preto je pre nás ťažké ju prijať, precítiť a spracovať. ————————–
Nemáme radi konce. Nemáme radi straty. O to viac ak je to pre nás niečo dôležité. Vzťahy sú bez debatky tá najdôležitejšia vec v našom živote. Vďaka nim máme tie najkrajšie spomienky aj tie horšie že 😊Keď však budeme sedieť v 95ke na verande, nebudeme premýšlať nad tým aký super smartfón sme mali, akú gucci kabelku sme nedoladili, že som mala viac pracovať, ani nič z tohto. Budeme si želať, aby sme viac času strávili s tými, ktorých milujeme. A tak to kurňa je.
—————–
Včera ako sme ležali spolu večer pred zákrokom vravíme si: Láska, kde to sme chápeš to? A čo sa to vôbec deje? Vďaka Vám a všetkým, ktori nám pomohli zrealizovať a prispeli na túto liečbu kmeňovými bunkamii. Ste užasni. Skvelej Nova Cell Institute, Na čele s Grace Odgers a jej mužovi biochemikovi Abelovi Penovi, ktorý vyvíja neuveriteľné veci. Portálu @ludialudom.sk bez ktorého by to možné nebolo. ALS je naša diagnóza. We have to accept that. Ale neakceptujem, že na to nie je/nebude liek a neni nám pomoci. Budem skúšať a budeme bojovať. Začali sme v Mexiku. A viete čo? Mexiko je oddnes moja obľubená krajina. A tacos tiež 🤗🌮🌯 Moc vám ďakujem. Gracias Muchachooos.

Na tejto stránke vám budeme prinášať informácie a novinky o ALS, ako sme sa posunuli, čo sme vyskúšali aby sme možno pomohli ďalším, ktorí sú stratení. Verte mi nie ste.